Anhydritové podlahy

Kompletní realizace litých anhydritových podlah

Hledáte kvalitní anhydritové podlahy? Seznamte se s naší nabídkou.

Zákazníkům nabízíme kompletní realizace litých anhydritových podlah, dodávku materiálu i pronájem čerpadla pro zhotovení lité anhydritové podlahy.

Kvalitní anhydritové podlahy do interiéru

Anhydrit je pevným podkladovým materiálem pro všechny typy interiérových podlahových konstrukcí. Samonivelační stěrka vyrovná podlahovou konstrukci a vytvoří dokonale rovnou plochu pro pokládku plovoucí, vinylové či PVC podlahy, dřevěných parket a dlažby. Po vytvrzení disponuje anhydritová podlaha pevnou a homogenní strukturou. Anhydritové potěry jsou vhodné do kuchyně, obývací místnosti i do garáže a pro průmyslové podlahy.

Nabízíme:
Výborná tepelná vodivost

Anhydritová podlaha je skvělá pro podlahové topení. Disponuje o 20 % větší tepelnou vodivostí než betonová podlaha. Před zhotovením podlahy je ale nutná řádná hydroizolace i případně tepelná a zvuková izolace.

Tloušťka anhydritové podlahy je závislá na požadovaném zatížení. Pro interiéry je minimální výška anhydritové hmoty 30 mm. Pro podlahové vytápění je vrstva optimálně silná 35 až 50 mm. Přejete si získat více informací? Kontaktujte nás!

Složení podlahy

Anhydritový samonivelační potěr se vyrábí z pojiva na bázi síranu vápenatého, jemnozrnného kameniva, vody a chemických přísad. Pro své základní složení je podlaha náchylná na vlhkost. Vhodná je proto pouze do interiéru. Dodávka směsí pro litou anhydritovou podlahu pochází výhradně z našich moderních a automatizovaných betonáren, čímž garantujeme její kvalitu.

Využijte lití anhydritových podlah

Ve srovnání s betonovou podlahou je anhydritový potěr přibližně o 40 % dražší. Vyšší cenu ale kompenzuje vyšší tepelná vodivost a optimální vlastnosti pro interiérové použití.

Získejte cenovou nabídku

Zajímá vás přesná cena za m² realizace anhydridové podlahy? Potřebujete zhotovit anhydritové podlahy, zapůjčit čerpadlo pro čerpání anhydritové směsi nebo pouze dopravit anhydritovou směs na stavbu?

Máte zájem o cenovou nabídku anhydritových podlah?

Nechte si od nás vypracovat nezávaznou cenovou kalkulaci na lití anhydritových podlah!