Betonové podlahy

Lití betonových podlah za výhodné ceny

Vybíráte odolnou podlahu do průmyslových skladů, výrobních provozů, garáží i rezidenčních nemovitostí?

Poznejte výhody litých betonových podlah od společnosti DK-beton, s.r.o.

Odolné betonové podlahy pro průmyslové i rezidenční nemovitosti

Litá betonová podlaha neboli cementový potěr je vysoce odolným, pevným a stálým materiálem, který je vhodný pro novostavby i rekonstrukce rodinných domů a průmyslových nemovitostí. Betonová podlaha je vhodná jak do interiéru, tak do exteriéru, neboť při styku s vodou nedochází k jejímu poškození. Lité betonové podlahy slouží jako podklad pro finální nášlapnou vrstvu. Po povrchové úpravě lze betonovou podlahu použít jako finální povrch.

Zákazníkům nabízíme kompletní realizace litých betonových podlah, dodávku materiálu a pronájem čerpadel pro zhotovení lité betonové podlahy. Dodávka směsí a vysokotlaká stříkací čerpadla jsou vhodná především pro podlahářské firmy a živnostníky.

Součástí našich služeb je transport betonu a betonových směsí na místo určení.

Nabízíme:
Vhodné pro podlahové vytápění

Lité betonové podlahy jsou vhodné pro podlahové vytápění. Oproti anhydritové podlaze sice mají o 20 % nižší tepelnou vodivost, na druhou stranu betonové podlahy disponují vyšší tepelnou akumulací. Předností betonových podlah je také přibližně o 40 % nižší cena za m² než u anhydritových podlah.

Před litím podlahy je důležitá správná izolace

Před litím betonové podlahy je nutná hydroizolace a tepelná izolace podkladu. V případě nadzemního podlaží doporučujeme také zvukovou izolaci. Postup realizace vyžaduje pravidelné dilatace, neboť při zrání betonu dochází k jeho smršťování a hrozbě vzniku vlásečnicových trhlin. Doba zrání betonu je několik týdnů, přičemž povrch je pochozí po 48 hodinách. U betonu lze také realizovat vymývané povrchy.

Objednejte si lití betonových podlah za výhodné ceny

Využijte dodávku směsí a pronájem betonových čerpadel i komplexní zhotovení venkovní či vnitřní lité betonové podlahy. Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář. Působíme ve městech Litoměřice, Ústí nad Labem a v celém Ústeckém kraji. Dodávka směsí pro betonové podlahy pochází přímo z vlastní výroby betonu, kterou zajišťují naše čtyři betonárky.

Máte zájem o cenovou nabídku betonových podlah?

Nechte si od nás vypracovat nezávaznou cenovou kalkulaci na lití betonových podlah!