Čerpání betonu

Čerpání čerstvého betonu a betonových směsí do vzdálenosti až 46 metrů

Potřebujete dopravit beton na těžko přístupná místa? Vyžadují vaše stavební konstrukce přesné odlévání betonových směsí? Plánujete realizaci litých potěrů?

Využijte čerpání čerstvého betonu a betonových směsí do vzdálenosti až 46 metrů od společnosti DK-beton, s.r.o.

Čerpání betonu do vzdálenosti až 46 metrů

Provádíme čerpání čerstvého betonu, betonových směsí a litých potěrů do špatně přístupných míst a konstrukcí, ke kterým autodomíchávače nemají přístup. Realizujeme čerpání betonu do pater rodinných a bytových domů, průmyslových objektů, mostních konstrukcí, silničních, zemědělských i vodohospodářských staveb.

K čerpání betonu využíváme výkonná mobilní čerpadla s hodinovým výkonem od 70 m³ do 240 m³ a s dosahem až do 46 m s možností prodloužení vzdáleností pomocí přídavných hadic nebo potrubí až o 100 metrů. Doprava betonu na stavbu je zajištěna automixy, které za stálého míchání udržují čerstvý beton v nejlepší kvalitě pro další zpracování. Následně autodomíchávače zásobují pístová mobilní čerpadla, jejichž obsluha přesně dávkuje betonové směsi na místo určení.

Součástí našich služeb je také čerpání litých potěrů, lití betonové podlahy, odlévání základové desky a realizace anhydritových podlah. Čerpání betonu poskytujeme na objednání. Službu je nutné objednat minimálně s 24 hodinovým předstihem.

Výkon mobilních čerpadel:
Dosah mobilních čerpadel:
Pečlivě hlídáme složení betonu

Pro potřeby čerpání vyrábíme tekutý beton s vhodným složením, při kterém nehrozí zaklínění kameniva v čerpacím potrubí. Výroba betonu s optimální konzistencí je klíčová pro vysoký čerpací výkon betonových čerpadel.

Využijte výhodné čerpání betonu​

Využijte pronájem mobilních čerpadel betonu a nechte si dopravit beton či samonivelační potěr přesně na místo určení. Kontaktujte společnost DK-beton, s.r.o. Litoměřice a Ústí nad Labem.

Máte zájem o cenovou nabídku na pronájem čepadla na beton?

Nechte si od nás vypracovat nezávaznou cenovou kalkulaci na čerpání betonu!