Doprava betonu

Spolehlivá doprava betonu za výhodnou cenu

Potřebujete dodat na stavbu čerstvý beton a zavlhlé směsi? Požadujete vysokou kvalitu betonu a přesný čas doručení?

Využijte transport betonu od společnosti DK-beton, s.r.o.

Transport betonu s přesným dodáním

K přepravě betonu využíváme moderní autodomíchávače, sklápěče i betonové pumpy. Konzistenci směsí vždy přizpůsobujeme požadavkům zákazníka na konečné zpracování. Dopravíme jak čerstvý beton za stálého míchání v automixu, tak i zavlhlé směsi ve sklápěčce.

Naše hlavní betonárna se nachází v Litoměřicích a poskytuje výhodnou polohu pro menší odběratele. Další betonárny máme rozmístěné v okruhu 40 km od Litoměřic, díky čemuž pokrýváme celý Ústecký kraj a široké okolí. Díky tomu je doprava betonu vysoce efektivní a rychlá.

S širokou sítí vlastních betonáren a moderním vozovým parkem garantujeme spolehlivé dodání betonu přesně ve smluvený čas. Zákazníkům dodáváme také materiál pro anhydritové podlahy.

Vozový park:
Čerpání betonu

Součástí nabízených služeb je čerpání betonu na místo určení. Naše speciální betonová čerpadla umožňují dopravu betonu do vzdálenosti až 46 metrů od autodomíchávače. Čerpatelný beton dopravíme do těžko přístupných míst i do vyšších pater budov, například pro zhotovení betonové podlahy. Čerpání betonu poskytujeme na objednání. Službu je nutné objednat minimálně s 24hodinovým předstihem.

Objednejte si dopravu betonu

Přejete si dodat čerstvý pískový beton, zavlhlé či stmelené směsi? Kontaktujte nás a využijte spolehlivý transport betonu od společnosti DK-beton, s.r.o. Beton vozíme z Litoměřic, Ústí nad Labem a dalších vlastních betonáren.

DK-beton, s.r.o. – spolehlivá doprava betonu za výhodné ceny.

Máte zájem o cenovou nabídku na dodávku betonu?

Nechte si od nás vypracovat nezávaznou cenovou kalkulaci na výrobu, dopravu včetně čerpání betonu!