Výroba betonu

V širokém spektru pevnostních tříd a druhů

Společnost DK-beton, s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej transportbetonu, zavlhlých betonových směsí a zdících malt.

Betonové směsi dodáváme pro velké developerské projekty i pro malé stavby.

Vyberte si z širokého sortimentu betonových směsí

Vyrábíme čerstvý beton, samozhutnitelné betonové směsi, čerpatelný, plastický, pískový i tekutý beton, stmelené směsi, betony pro vodonepropustné konstrukce i vysokohodnotné betony a zavlhlé směsi.

K výrobě betonových směsí využíváme čtyři vlastní betonárny, které jsou vybaveny nejmodernější automatickou technologií a disponují výrobním výkonem 50 až 60 m³ betonu za hodinu. Betonárny jsou výhodně rozmístěny v okruhu 40 km a pokrývají celý Ústecký kraj a široké okolí. Hlavní betonárna se nachází ve městě Litoměřice a poskytuje výhodnou polohu pro menší odběratele. Dopravu betonu na stavbu zajišťují vlastní automixy i nákladní sklápěčky. Součástí našich služeb je také čerpání betonu až do vzdálenosti 46 metrů. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Vyrábíme:
Striktně dodržujeme předepsané normy

Výroba betonu probíhá podle norem ČSN EN 206-1 (ozn. C) a STO-205/123/2003 (dříve ozn. B). K výrobě betonu používáme pouze určené suroviny, jimiž jsou kamenivo, cement, voda a další pevné i kapalné přísady. Zároveň přesně dodržujeme předepsaný obsah vzduchu v betonu.

Betonárnu typu H1 Stetter s hodinovým výkonem 60 m³ čerstvého betonu provozujeme v celoročním automatickém provozu. Díky automatickému provozu, přesnému dávkování vstupních surovin a řádnému míchání má náš beton vysokou kvalitu a odolnost.

Tradiční výroba betonu s více než 15letou zkušeností

Výrobou betonu se zabýváme více než 15 let. Za tu dobu máme zkušenosti s realizací velkých celků a dodávkou betonu pro vodní elektrárny, dopravní stavby, developerské projekty a mnohé další. Na stavby dodáváme také materiál pro lité betonové podlahy.

Objednejte si čerstvý beton, transportbeton a zavlhlé směsi. Kontaktujte betonárnu DK-beton, s.r.o. Litoměřice a Ústí nad Labem. Využijte výrobu a prodej betonu s dlouholetou tradicí.

Naše společnost využila možnosti finanční podpory z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

Máte zájem o cenovou nabídku dodávky betonu?

Nechte si od nás vypracovat nezávaznou cenovou kalkulaci na výrobu, dopravu a čerpání betonu!